Napsali o nás

2018
2017
2015
2013
2011
2010
 • 6.12.2010 — Mléko koupíte chvíli po nadojení
 • V Sokolově se 4. listopadu slavnostně otevřelo nové Nákupní centrum Michal. Na stejnojmenném sídlišti vyrostl v areálu ČSAD supermarket Tesco a dalších 11 prodejen. Investice za asi půl miliardy korun, jak řekl při podpisu smlouvy s městem jednatel developerské společnosti InterCora s.r.o., pan ing. Ivan Hlaváček , byla splněna v předstihu.

  Smlouvy byly podepsány 4. února 2009 a celá stavba obchodního centra trvala 638 dní.

  O obchodním centru na sídlišti Michal se uvažovalo už několik let, ale problémem bylo dopravní řešení. Podle plánu, který představila InterCora, se vybudovaly dvě kruhové křižovatky a změnilo se parkování v celé ulici Marie Majerové. „Vzniklo celkem 441 parkovacích míst před obchodním centrem. Doprava je řešena tak, že zásobování bude jezdit hned z křižovatky za obchodní galerii a po Marii Majerové se vrátí zpět na kruhový objezd a ven z města,“ popsal projektant nového centra Martin Volný.

  Již ve stadiu příprav připomínáme, že ing. Ivan Hlaváček, spolumajitel developerské firmy InterCora s.r.o., neměl obavy, že by v době ekonomické krize byl projekt rizikový. Tehdy se vyjádřil: „Financování máme zajištěno a o téměř všechny obchody máme zájemce, s kterými jednáme o konkrétní podobě jejich obchodu. A Tesco je dostatečně solidním partnerem,“ řekl Hlaváček. Tolik historický exkurs…

  Je 4. listopadu 2010 a jsme dnes svědky slavnostního otevření obchodního centra Michal v Sokolově. Na ploše 6375 m2 bylo zrealizováno moderní obchodní zařízení, které vedle hlavního nájemce TESCO nabízí návštěvníkům dalších 9 koncesionářských prodejen. Před 12.00 hodinou přítomné hosty přivítal spolumajitel firmy InterCora s.r.o. pan ing. Ivan Hlaváček, následně předal slovo starostovi města Sokolov panu ing. Karlovi Jakubcovi, který řekl: ,, Je mi ctí, že v posledních dnech mého starostování mám tu čet slavnostně otevřít největší investiční akci v komerční činnosti ve městě. Doufám, že naši spoluobčané ocení další zlepšení z hlediska občanské vybavenosti. Snažili jsme se spolu s developerem o minimální dopad na zhoršení životního prostředí a dobré řešení dopravní obslužnosti vybudováním nových kruhových objezdů.

  Klady, které přineslo vybudování obchodního centra, jistě převáží nad negativy, které výstavba s sebou přinesla.

  Ať nám slouží obchodní centrum MICHAL k oboustranné spokojenosti nás všech“.

  Spolumajitel firmy InterCora s.r.o. pan Günther Zembsch doplnil slova ing. Ivana Hlaváčka:

  ,,Jsem rád, že se nám podařilo zajistit do Sokolova dobré koncesionáře, s kterými máme dobré zkušenosti.“

  Ve 12.00 hodin byla slavnostně přestřižena páska a ukončen akt oficiálního otevření obchodního centra Michal. Hosté si následně prohlédli obchodní zařízení TESCO a další koncesionářské prodejny. Celý slavnostní akt byl zakončen neformálním rautem.

  4.11.2010 — V Sokolově se 4. listopadu slavnostně otevřelo nové obchodní centrum Michal
2009
 • Výstavba nového obchodního  centra , které vzniká v areálu bývalých kasáren mezi ulicemi Sukova a Kuplířova, ukončila svojí první etapu. Developerská společnost InterCora Plzeň s.r.o. , která je investorem celého areálu, při příležitosti slavnostního otevření hobbymarketu OBI  v polyfunkčním centru AREA BORY věnovala 1. Fakultní nemocnici v Plzni šek v hodnotě 150 000.-Kč na servisní zabezpečení GE oddělení I. interní kliniky FN Plzeň Lochotín.

  Umístění nákupního centra je u hlavní plzeňské tepny – Klatovské tř., která vede z centra města na dálniční přivaděč dálnice D5. Před Vánocemi letošního roku bude dokončena II.etapa výstavby areálu otevřením obchodního zařízení Kaufland a dalších koncesionářských prodejen.

  24.6.2009 — Nový hobbymarket OBI byl slavnostně otevřen 24. června 2009 v Plzni
2008
2007